O firmie

Materiały

Granity

Konglomerat kwarcowy

Marmury

Konglomeraty marmurowe

Aktualności

Jesteśmy wielopokoleniową firmą rodzinną, która już od 1978 roku zajmuje się profesjonalną obróbką kamienia.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i najwyższa jakość świadczonych usług jest doceniana przez setki klientów. Firma Tomulewicz pielęgnuje tradycję, która towarzyszy nam od początków, ale też nieustannie rozwija się, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Zakres naszej działalności skupiony jest głównie w województwie podlaskim, jednakże realizujemy też prace w innych województwach i poza granicami Polski. Wykonujemy m.in. nagrobki, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, blaty kuchenne i łazienkowe, schody oraz wiele innych dzieł kamieniarskich. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kamienia m.in. granity, marmury, konglomeraty marmurowe, konglomeraty kwarcowe.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy Państwu zarówno projekty skromniejsze, dostępne przy niższym budżecie, jak i unikatowe, ręcznie wykańczane przez prawdziwych mistrzów sztuki kamieniarskiej.

 

tomulewicz
 

 

Kamieniarstwo nagrobkowe 

Wybór odpowiedniego nagrobka należy do trudnych decyzji, dlatego zawsze staramy się doradzić Państwu jak najlepsze rozwiązanie. Odpowiemy na każde pytanie i pomożemy dopasować odpowiedni materiał. Podejmujemy się realizacji na indywidualne zamówienie klienta.

 

tomulewicz

 

 

Kamieniarstwo budowlane 

Dom, w którym znajdują się kamienne elementy zawsze będzie należał do wyjątkowych.

 

Jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej oryginalne zamówienie. Dzięki współpracy z firmami budowlanymi i osobami prywatnymi nasze możliwości są nieustannie poszerzane. Realizujemy zamówienia na m.in. parapety okienne, blaty kuchenne, schody.

 

Obróbka kamienia wykonywana jest w naszym zakładzie. Używamy do niej zarówno nowoczesnych maszyn i technik, jak i narzędzi ręcznych, które zgodnie z tradycją wykorzystywane są w kamieniarstwie od pokoleń.

 

tomulewicz
 

Zachęcamy do kontaktu. Liczymy na to, że nasza wiedza i profesjonalizm pozwolą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

Opinie Klientów w Google

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chetnie doradzimy.

Kontakt z nami

Zakład Kamieniarski Tomulewicz
ul. Korzeniowskiego 14
15-519 Białystok

Zapraszamy codziennie od poniedziału do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

tel. +48 510 876 306
tel. +48 508 187 430
e-mail: biuro.tomulewicz@gmail.com